.

.

Nuvo ES3968AX Елементи на Дизајнот Чикаго 2-Рачка 8 16 Распространета Тоалетот Тапа со Месинг Pop-Up, 6-1/2, Брусен Никел

Nuvo ES3968AX Елементи на Дизајнот Чикаго 2-Рачка 8 16 Распространета Тоалетот Тапа со Месинг Pop-Up, 6-1/2, Брусен Никел

DEN 3004.32

Количина на стоки
Достапно

Солидна месинг изградба.Капе-слободен керамички диск кертриџ.Дек планината 8" 16" распространета 3-дупка за инсталација. 1.2 GPM/4.5 LPM Spout Проток на 60 PSI.Стандардна 1/2" IPS конекција. 2" spout царинење. 6-1/2" spout дофат.Вклучува појавување на pop-up мозоци.Двоен крст рачки за лесно ротација.Корозија-отпорни заврши.Елементи на Дизајнот ES3968 AX Чикаго Две се Справи со 8" 16" Распространета Тоалетот Тапа со Месинг Pop-Up, Сатен Nickel Two се Справи со Палубата Планината, 3 Дупка Потоне Апликација, 8" 16" Мини-Распространета, Фабрикувани од цврсти месинг материјал за издржливост и сигурност, Премија боја заврши противи tarnishing и корозија, 1/4 го вклучите/Исклучите вода механизам за контрола, 1/2" IPS машки навој месо тело кабелско, Керамички диск кертриџ, Max 1.2 GPM/4.5 LPM вода проток на 60 PSI, Интегрирани отстранлив aerator, 6 1/2" spout стигнат од славина тело, 3 1/2" вкупна висина.Елементи на Дизајнот ES3968 AX Чикаго Две се Справи со 8" 16" Распространета Тоалетот Тапа со Месинг Pop-Up, Сатен Никел Карактеристики : Висок Квалитет Месинг Изградба Убава Премиер Заврши 2.2 GPM проток Појавување месинг pop-up вклучени Лесна Инсталација Капе-слободен Керамички Кертриџ Систем Калифорнија и Вермонт Ограничени.

Карактеристики на понудата

Слични понуди