.

.

Kissitty 6sets/Кутија Вклучите Заклучување на Затворач Чанта Затворање Светлина Злато Пресврт Заклучување на сврзувачки елементи за DIY Занает Торба Чанта Одлуки

Kissitty 6sets/Кутија Вклучите Заклучување на Затворач Чанта Затворање Светлина Злато Пресврт Заклучување на сврзувачки елементи

DEN 885.60

Количина на стоки
Достапно

【 ПАКЕТ 】6sets/кутија Вклучите Заклучување на Затворач во Светло Златна Боја. 【 РАЗЛИЧНИ ОБЛИК ДИЗАЈН 】Овој метален затворач заклучување дизајниран со симпатична и уникатен пеперутка, птица, мачка, овална, срце, пчела форма, деликатна и таписерии со убава модел, лесно да се фати очите на луѓето. 【 МАТЕРИЈАЛ 】чанта брави се направени од метални легури материјал, квалитетни и издржливи. 【 ШИРОКА ПРИМЕНА 】Тоа може да се користи како торба тока за чанта, проекти, крос-тело торба, торба, чанта, и разновидност на DIY додатоци одлуки. 【 PRATICAL ДОДАТОЦИ 】Елегантен дизајн, Идеален за DIY кожа занает чанта хардверски додатоци.Суштински дел од чанта торба, одлична замена за да го замените стариот или оштетена една.

Карактеристики на понудата

Слични понуди