.

.

YFQHDD Европски Стил Три-Слој Мулти-Функција Накит Кутија со Голем Капацитет Накит Кутија Ѓердан Обетки Рака Накит Складирање Кутија (Боја : Црна)

YFQHDD Европски Стил Три-Слој Мулти-Функција Накит Кутија со Голем Капацитет Накит Кутија Ѓердан Обетки Рака Накит Складирање Кутија

DEN 7643.28

Количина на стоки
Достапно

Име : Складирање кутија.Главен материјал : СТП.Помошни материјали : хардвер/собираат крпа/животната средина боја/СТП.Функција : Продавница додатоци/свадба и роденденски подароци/за старешините и пријатели.СТП производство, фина изработка.Изгледот е разумен и дизајн е дарежлив.Собираат крпа, интимни заштита.Боја : зелена, black Size : должина 260mm ширина 185mm висина 160mm1 * Чување Box Notes : 1. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.2. Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-3cm грешка, поради прирачник за мерење.

Карактеристики на понудата

Слични понуди