.

.

KSK Меур 7.5 x 10.5 Обичен Поли Mailers Превозот Коверти 2.35 МИЛИ (100)

KSK Меур 7.5 x 10.5 Обичен Поли Mailers Превозот Коверти 2.35 МИЛИ (100)

DEN 269.04

Количина на стоки
Достапно

7.5"x10.5" Е ВИСТИНСКИ УПОТРЕБЛИВИ ГОЛЕМИНА 2.35 МИЛИ за Дополнителна Сила!Бел екстериер со Сива внатрешни работи за приватност!Одлично за превозот многу широк спектар на не-кршливи предмети како Облека, кутија за Чевли, Подароци, итн.Премиум Квалитет : Овие коверти имаат добро се водат, лесни, пункција и вода-отпорни!Солза Отпорни : лепило на пати-во текот размавта е како постојан лепак и така си игра, се подразбира!Едноставно пак, кора и печат!Долниот превозот цена за вашиот бизнис!Одобрени од страна на USPS, Fed Ex, UPS-от, DHL, итн. 100% рециклираат! ***Треба голема количина или имате прашања?Ве молиме порака нас!Ви благодариме.

Карактеристики на понудата

Слични понуди