.

.

Голем Ручек Торба Пингвин Зима, Божиќните Празници Изолирани Оброк Кутија

Голем Ручек Торба Пингвин Зима, Божиќните Празници Изолирани Оброк Кутија

DEN 359.76

Количина на стоки
Достапно

❥ВИСОК КВАЛИТЕТ : Ова дете lunchbox е изработен од полиестер, храна-одделение изолирани алуминиум поставата со парична казна изолирани материјал.Тоа е во одличен квалитет, многу цврсти и издржливи.Исто така, тоа е лесно да се свитка и продавница, не заземаат простор, и може да се користи за подолг рок. ❥ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : 7.9*7.9*4.9 ИНЧ/20*20*12.5 СМ, ова изолирани ручек торба има доволно простор да се одржи бенто кутија, мејсон тегла, шише за вода/пие/пијалаци/сок/yogurts, закуски и овошје.Топлината зачувување торба има вграден-во топлинска изолација слој се да ја чувате храната свежа и температура, што ќе ви овозможи да уживате во свежа храна во секое време, насекаде. ❥СВЕТЛО&ПРЕНОСНИ : Одличен квалитет патент работи без проблеми.Дизајниран со деликатна патент и здрав рачка, оваа пространа и расклопна ручек сад е многу погодна за деца донесе до предучилишно, градинка, расадник училиште.Тоа може да се врши како крст тело торба кога децата треба да оди нагоре/надолу по скалите во училиштето. ❥ПРИМЕНА : Тоа не е само дневен ручек чантата, исто така, може да се користи како ручек за ладење торба со ice pack, пикник торба за излети, крст тело торба за спорт, на шопинг торба, козметички торба за чување toiletry за време на патување. ❥ЛЕСНО да се ЧИСТИ : Течење доказ и водоотпорен оброк торба е супер лесно да се чисти.Ве молиме имајте на ум дека тоа се перат, но не стрмни за долго време.Температурата на перење течноста не смее да ја надмине 45ºC.Како знаете како родители, децата не се грижи за работи како што треба, па овој голем дар е за вашите деца да се грижи за самиот него/неа во градинка/расадник училиште.Ако вашето дете носи ручек секојдневно тогаш тие треба ова lunchbox!КАРАКТЕРИСТИКИ : ★Овој оброк торба има добра големина која одговара на сè што тој/таа треба за предучилишно или новата учебна година. ★Квалитетни материјали со страшни графики е совршен избор за родители и деца.Со нашиот ручек торба, нема потреба да се грижите за губење на, ако е така, можете да го најдете лесно.Живописни бои, око-фаќање на моделот ќе се дозволи повеќе извонредна. ★Мулти Начин да се Носат : Овој оброк кутија е лесен и пренослив.Вграден-во патент е лесно да се отвораат и затвораат.Тоа може да се користи како крст чантата, исто така рачна ташна, лесен за употреба.Забелешка : Поради различни мерни методи, нормално е дека грешката е во рок од 1-2cm.Ве молиме проверете ги појавување на големината пред купување.Пакет : 1*Ручек Кутија.

Карактеристики на понудата

Слични понуди