.

.

Заостанува,304SS, 3-4FA5 TRERICE 304 од не ' Рѓосувачки Челик Индустриски Thermowell

Заостанува,304SS, 3-4FA5 TRERICE 304 од не ' Рѓосувачки Челик Индустриски Thermowell

DEN 2289.60

Количина на стоки
Достапно

Индустриски Thermowell, Заостанува, Внатрешната Нишка Големина 1-1/4-18 Права, Матични Должина Од 3,5 Во., Процесот Врска 3/4 Во.NPT, Вметнување Должина 1.7 Во., Материјал На 304 Нерѓосувачки Челик, Вратот Продолжување 1 In., Создаден Кол. 0.44 Во., Месо Тело Кол. 0.62 Во., Приклучок Должина 4 In., Клуч За Надоместок За 0.5 Во.Индустриски Thermowell, Заостанува, Внатрешната Нишка Големина 1-1/4-18 Права, Матични Должина Од 3,5 Во., Процесот Врска 3/4 Во.NPT, Вметнување Должина 1.7 Во., Материјал На 304 Нерѓосувачки Челик, Вратот Продолжување 1 In., Создаден Кол. 0.44 Во., Месо Тело Кол. 0.62 Во., Приклучок Должина 4 In., Клуч За Надоместок За 0.5 Во.

Карактеристики на понудата

Слични понуди