.

.

Облик на Прачка Блок со Навој Додаток Дупки за Монтажа

Облик на Прачка Блок со Навој Додаток Дупки за Монтажа

DEN 1706.40

Количина на стоки
Достапно

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.За 15mm LWS Прачки.Еден 1/4"-20 Навој Дупка.Еден 3/8"-16 Навој Дупка.CNC Машински Авиони Одделение Алуминиум.Overview Slide Обликот Род Блок со Навој Додаток Дупки за Монтажа на вашиот 15mm LWS поддршка прачки, и тоа ви обезбедува со две навој монтажа дупки, во еден 1/4"-20 и еден 3/8"-16. Блок карактеристики еден дел за лост што стеги тоа безбедно да вашиот прачки без pinching.На Прачка Блок е изработени од едно парче на авиони одделение алуминиум и користи нерѓосувачки челик завртка за да поставите заклучување на менувачот.Тешко е елоксирани за корозија и заштита од абење.Во Кутија Доживотна Гаранција.

Карактеристики на понудата

Слични понуди