.

.

QWEWE Туш Лепило, Налепница, Куки, Бања Туш Caddy Полица и Жица Кошница Силна Налепница Куки, за Бања Кујна Додатоци (Големина : 4 Парчиња)

QWEWE Туш Лепило, Налепница, Куки, Бања Туш Caddy Полица и Жица Кошница Силна Налепница Куки, за Бања Кујна Додатоци (Големина :

DEN 1932.00

Количина на стоки
Достапно

Квалитетни Материјали : Направен од дебела ПВЦ, добра еластичност и цврстина, Големина (L×W) 8.66 × 3.15 Инч.Предност : Налепница кука се направи убаво и има подобри вашата бања и намалена нередот.Силна Адхезија : Тоа нема да падне, дури и тоа е под бања туш,Нема да влијае на неговите лепило и запечатување на моќ.Издржливи : Нашата туш организатор лепила може да се држиме за мазна, цврста површина за долго време, многу повеќе трајни & посилни.Лесен За Инсталација и Без Штета : Транспарентна traceless лепило е многу издржливи и Здрав од вшмукување чаша, без дупчење и оштетување на ѕидот.Зошто ќе го избере нашиот Лепило Куките?Оваа лепило вклопува цврсто на ѕидот и е погодна за повеќе видови на ѕидови.Невидливи транспарентна налепница дизајн, погоден за различни внатрешни работи декорација дизајн стилови.Силна Куки,Може и да виси кошеви, полици и полиците без никакви проблеми.Specifications Material : ПВЦ plastic Color : transparent Size : (L×W) 8.66 × 3.15 Inch Install 1. Ве молиме бидете сигурни дека ѕидовите се суви, мазна, lineless, чист и слободен од јазови 2. Откине назад на некоја заштитна фолија и со прст не го допре лепило.3. Ве молиме да се притисне на СИТЕ воздух за налепница, кога лепење.4. По инсталацијата, треба да се почека 12-часа пред да го користите.

Карактеристики на понудата

Слични понуди