.

.

Бебе Шетач Патување Pushchair за Новородено Бебе Дете Лесни Шетач, Една Рака Пати Бебе Шетач со 5-Точка Безбедност Темперамент и Мулти-Позиција Полулегнал Седиште, Отст?

Бебе Шетач Патување Pushchair за Новородено Бебе Дете Лесни Шетач, Една Рака Пати Бебе Шетач со 5-Точка Безбедност Темперамент и

DEN 6239.76

Количина на стоки
Достапно

Пластика.Воланот е Дизајнирана : Крути пластични тркала материјал, Тоа може да ротира 360 степени и има вграден-во шок апсорбер пролет, кој е многу лесно да се контролираат, Задна гума тркала, четири тркала шок апсорпција поудобно и побезбедно.Едно Копче за да го Затворите Автомобил : Лесно да се свитка со една рака само Едноставно и compactly, тоа навистина е толку лесно како што звучи поклопецот за транспорт или складирање.Двонасочна Притисни : Вашиот малку еден, исто така, ќе биде удобно за патувања во купувач кабриолет.Нето тежина на целото возило 6.2 кг.употребливи од раѓање до 25 кг.Може да Седат легнете : Backrest Повеќе опрема, приспособување, 100° може да седат, 145° половина лежеше, 170° целосна се постават.Ако имате било какви прашања во врска со производите што сте ги купиле, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговори и да им помогне во рок од 24 часа.На шетач што сакате, толку удобно седиште, возењето смисла, донесе добро искуство за вашето бебе е здрав раст.Овој шик кабриолет ќе привлече воодушевување погледи на вашата шопинг патувања или прошетки.Безбедност:е одобрен за да 3 C акредитација, СООДВЕТНА ВОЗРАСТ : 0-3 години old Weight : Само 6.2 КГ, погодни од раѓање до 25 кг; pushchair со backrest и подложка за нозе прилагодливи во лаже positionwidened спиење кошница : тешко кошница поддршка, без деформација, нема депресија, се грижи за бебето е ' рбет, дозволете бебето расте здрава, една пространа седиште за одгледување на девојчињата и boys Material : Јаглероден челик frame Light тежина:7 КГ само, Лесно да се свитка со една рака само, (До 25 KG Приближно)Воланот е дизајниран: Крути пластични тркала материјал, Тоа може да ротира 360 степени и има вграден-во шок апсорбер пролет, кој е многу лесно да се control Can седат може да легнете/5-точка сигурносен појас, Backrest Повеќе опрема, приспособување, 100° може да седат, 145° половина лежеше, 175° целосна лежеше, нога може да се прилагоди, Продавница за шопинг или бебето додатоци во екстра-голема кошница.Пакет се Вклучени : 1 x stroller Note : 1. Бидете сигурни дека сите заклучување уреди се ангажирани пред употреба.Проверете дали шетач или седиште единица врска е правилно ангажирани пред употреба.2. Не го оставајте вашето дете надзор, додека во шетач.Бидете сигурни дека вашето бебе не се искачи надвор од автомобил или стојат во шетач.?Времето за испорака е 15-25 дена.Ако сè уште не може да ја примите вашата нарачка по истекот на 30 дена, ве молиме контактирајте со нас.?Поради рачни мерења на локации, може да има некои грешки, ве молиме овозможи 3-5cm разлика, ви благодариме?Бидејќи рефлектори и различни луѓе имаат различни сфаќања на бои, може да постојат одредени бои, но во разумни граници, ве молиме бирајте внимателно.?Ако ви треба други стилови, ве молиме контактирајте ме, нашата продавница има различни стилови и бои, што може да се провери мојата продавница?Ние веруваме дека можеме да ги задоволат вашите потреби со висок qual.

Карактеристики на понудата

Слични понуди