.

.

5MP Камера Фокусна Прилагодливи Ноќ Визија Камера + IR Сензор за Светло + Држачот за Малина Пи 4 Моделот Б/3Б+/3Б/Нула Инфраред Визија Машина

5MP Камера Фокусна Прилагодливи Ноќ Визија Камера + IR Сензор за Светло + Држачот за Малина Пи 4 Моделот Б/3Б+/3Б/Нула Инфраред Визија

DEN 383.76

Количина на стоки
Достапно

Со high-definition камера квалитет, донесе чиста и исклучителен квалитет на слика искуство, сликата е појасно.Производ вклучува 1 парче ноќ визија камера,1 парче инфрацрвена светлина и 1 парче држачот.Производот е направен од високо квалитетни материјали, квалитетот е загарантирана, е издржлива и електронски производи.Поддршка инфраред ноќ визија функција, можете да го вклучите ден и ноќ режим, ноќно појасна слика.Денот&ноќ визија камера совршено компатибилни со Малина Пи серија 4 B/3Б+ Модел. 5 MP Камера Фокусна Прилагодливи Ноќ Визија Камера + IR Сензор за Светло + Држачот за Малина Пи 4 Моделот Б/3Б+/3Б/Нула Инфраред Визија Machine Features : Поддршка инфраред ноќ визија функција, можете да го вклучите ден и ноќ режим, ноќно појасна слика.Со high-definition камера квалитет, донесе чиста и исклучителен квалитет на слика искуство, сликата е појасно.Денот&ноќ визија камера совршено компатибилни со Малина Пи серија 4 B/3Б+ Модел.Производот е направен од високо квалитетни материјали, квалитетот е загарантирана, е траен електронски products The производ вклучува 1 парче ноќ визија камера,1 парче инфрацрвена светлина и 1 парче држачот.Спецификација : Носителот Големина : 45 x 30 mm / 1.77 х 1.18 inches Package Вклучува : 1 Парче 1 Парче Инфрацрвена Светлина 1 Holdernote : ве Молиме овозможи 1-2cm грешки поради прирачник за мерење.Бидејќи на различни екранот на секој компјутер, слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Карактеристики на понудата

Holder Size:
45 x 30 mm / 1.77 x 1.18 inches
Package Includes:
1 Piece Camera
1 Piece Infrared Light :
1 Holder :
note:
Please allow 1-2cm errors due to manual measurement.
Because of the different display of each computer, the pictures may not reflect the actual color of the item. :

Слични понуди