.

.

Пунџа Shapers за Девојки,Магичен Коса Кифла Создателот за Жените, Брзо и Лесно DIY француски Пресврт Пунџа Shaper,2 Косата Пунџа Одлуки,3 Високо Еластична Коса Циклуси,3 Коса

Пунџа Shapers за Девојки,Магичен Коса Кифла Создателот за Жените, Брзо и Лесно DIY француски Пресврт Пунџа Shaper,2 Косата Пунџа

DEN 256.32

Количина на стоки
Достапно

【ЗАШТЕДИТЕ ВРЕМЕ】 : Ова Пунџа Shapers не само што прави да се убави, но, исто така заштедува вашето драгоцено време,брз тек-и-snap дизајн на нашите кифла создателот ќе ви даде супер елегантен, подготвени да одат крофна пунџа за помалку од 30 секунди!. 【ДОДАТОЦИ】 : Високо Еластична Коса Врзете ја направи вашата пунџа совршено обликувани,Коса Меки Клип нека вашата коса корени меки и природно, се создаде убава кадрава коса во секое време, насекаде,Виножито Hairpin може да го зграби вашиот скршен коса и направи на пунџа, повеќе великодушни и елегантен,чешел е направен од карбонски влакна, мала тежина и висока затегнувачка цврстина, отпор статички електрицитет. 【САМО-ДОМИНАНТНА】 : Кога сте дома, може да направите свој совршен француски пунџа, плетенка пунџа или балет пунџа, тогаш не треба да се оди на салон повторно, и не треба да се грижите за вашата сакана коса се повредени. 【СЕКОЈА ПРИЛИКА И БОЈА на КОСАТА】 : Секојдневниот живот, училиште, ноќни забави, свадби, graduations, proms, балетски претстави, јога пракса и повеќе.Сите Коса Бои - црна, кафе, светлина кафе, кафена, светло кафена, темно кафеава, беж, вашиот избор. 【РЕЗИМИРАМЕ】 : Еден косата пунџа shaper, толку многу фризури!Нека вашата имагинација се кандидира дивите и да си игра со фризури и бројни updos!Од класичен sock бухти и француски пресврти за да се мрзливи, во безредие стил; сите со една мала, но сепак магично косата додаток.

Карактеристики на понудата

Слични понуди