.

.

zefen Бебе Момчиња Капчиња Поврзана Newsboy капа Фотографија Гребенот Копчиња Шапка

zefen Бебе Момчиња Капчиња Поврзана Newsboy капа Фотографија Гребенот Копчиња Шапка

DEN 143.76

Количина на стоки
Достапно

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Акрил.Копче затворање.Симпатична рака плетење и хеклани за бебе момче шапка е направен од супер мек акрилик предиво.Шапка карактеристики на гребенот со рака и рака е спроведен со две копчиња од двете страни на стакло.Го прави за голем фото op и прекрасно да се подарок за бебето тушеви и празник подароци за момче.големина : 12"-14" (0-3)месец.Оваа мала шапка е рачно плетење и хеклани за бебе момче капа !На капа е направен од супер мек акрилик предиво.Шапка е Поврзана Brimmed Newsboy и карактеристики на рака.Рака е спроведен со две копчиња од двете страни на стакло.Го прави за голем фото op и прекрасно да се подарок за бебето тушеви и празник подароци за момчиња.

Карактеристики на понудата

Слични понуди