.

.

за Ова Дете, ние Се Помоли Бебе Onesies Бременоста Соопштение Onesies, Новородените Onesie,Бебе Момче Девојче, Донесување

за Ова Дете, ние Се Помоли Бебе Onesies Бременоста Соопштение Onesies, Новородените Onesie,Бебе Момче Девојче, Донесување

DEN 300.00

Количина на стоки
Достапно

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Не Железо.За ова дете, ние се помоли ~ Бебе Onesies.Bodysuit карактеристики : Супер висок квалитет на памук - Ултра мека на допир - Совршен дебелина за оптимална удобност.Нашите винил е долготраен, нема да попуштат во миење и тоа е многу лесно да се грижи за.Целосно Индивидуализира со вашето Име, презиме или датум .Машина перат.Сите bodysuits се 100 % памук и го направи само со најдобрите материјали.КАРАКТЕРИСТИКИ : - Супер висок квалитет на памук - Ултра мека на допир - Совршен дебелина за оптимална удобност.Ние ги користиме на највисок квалитет на преносот на Топлината Винил и Комерцијални одделение топлина притиснете за да се создаде траен дизајни.Нашите винил е долготраен, нема да попуштат во миење и тоа е многу лесно да се грижи за. ~ГРИЖА~ Заштита на облека со преносот на топлината винил : миење внатре кон надвор во ладна вода, на нежен циклус со други мека облека.Сува на ниско прилагодување.Не железо. ~ГОЛЕМИНАТА~ SS= Кратко Sleeve ве Молиме видете слика во погоре за големината детали.

Карактеристики на понудата

Слични понуди