.

.

Maoerdo Мото Z3 Случај, Мото Z3 Игра Случај,3D Убавина Луксузни Модни СТП Флип Стојат Кредитна Картичка ID Носители Паричникот Кожа Случај Капакот за полнење за Motorola Мото Z3

Maoerdo Мото Z3 Случај, Мото Z3 Игра Случај,3D Убавина Луксузни Модни СТП Флип Стојат Кредитна Картичка ID Носители Паричникот Кожа

DEN 359.76

Количина на стоки
Достапно

Совршено се вклопуваат за полнење за Motorola Мото Z3/Z3 Играат,дава нула заштита на функцијата,за да додадете повеќе погодност за вас.Паричникот Стил : вграден картичка слотови и џеб за кредитни картички, бизнис картички, готовина, како и скапоцености.Заштитете го вашиот телефон од прашина, шок, гребнатини, удари и други дневна штета, одржување на вашиот телефон како-нова состојба.Токму намали отвори за да се овозможи целосен пристап до сите функции на вашиот телефон. [Совршен како подарок за вашата ќерка,внука,девојка,сопруга,пријатели во овој посебен ден - Божиќ,Роденден,Годишнина,итн.Таа ќе се допаѓа.].

Карактеристики на понудата

Слични понуди