.

.

Шминка Огледало Акрилик Ѕид Монтирани Огледала Шминка за Бричење Огледало LED Осветлен Бања Огледало Скрие Инсталирате со Прилагодливи Продолжи Плоштадот 8inch 3X Зго

Шминка Огледало Акрилик Ѕид Монтирани Огледала Шминка за Бричење Огледало LED Осветлен Бања Огледало Скрие Инсталирате со Прилагодливи

DEN 10264.32

Количина на стоки
Достапно

★ Најдобро за употреба во домашната бања, луксузен хотел и спа, Привлечни и елегантен дизајн со висока направи од месинг рамка и кристално silvered стакло. ★ 3 X Една Страна Огледало : 3 x Зголемена огледало, ќе ви овозможи да се види јасно вашите карактеристики и да се направи совршен шминка во темно или лошо светло области. ★180 Степени Вртливата Дизајн : огледалото е прилагодлив, тоа tilts назад целосно за повеќето удобно видите.Високо - стакло обезбедува супериорни рефлексивноста и јасност. ★ Скрие Инсталирајте : Направи вашата бања елегантен изглед. 30 единици LED светло, долго работно време не е топла, мека светлина и совршен одраз. ★Гаранција : Нашата бања огледало сите потврди 100% проверка пред постигнување на вашата страна.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи и услуги, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви помогнат да излезе наскоро.Добредојдовте на Wxliner е shop About е за да се обезбеди луксузен и голема Бања Монтира на Ѕид Огледало производ.Имаме дизајн за нашиот шминка огледало производ.Нашата компанија продолжува да се изгради нашата позиција на пазарот од страна на двете подобрување на својата постоечка линија со најнова технологија, развој на нови производи и проширувањето на нејзините придонеси да се задоволат растечките потреби на нашите клиенти.специјализира во виткање ѕид огледала, можете да пребарувате за : linzhuc-, постојат повеќе стилови за да изберете од.производ Позиција Нашата Позиција е да им обезбеди на клиентите најдобрите производи во вашата потреба, го прават дизајнот во едноставно,елегантни,covenience,корисно.Нашите Hlep Ние да се направи целосна тестирање пред нашата make up огледало испратени до вас.И, ние се земе frist време да одговорат ако ги исполни секој производ прашања.и ве молам само да се направи контакт со нас.Производ детали - Име на Производ : LED Шминка Огледало Ѕид - Производ Големина : 20cm×20.5 cm×41cm/8inch×8inch×17inch - Огледало со дијаметар: 8 инчи - Производ Тежина : 2kg - Производ Материјал : Месинг+Цинк+ ' Рѓосувачки челик - Led светло : 3.5 W - Влезен напон : 85 V-265 V - излезниот напон : 12 V - Светло боја : бела(6500 K) Пакет Вклучуваат : 1x LED Ѕид Mirror Notes : растојанието помеѓу вас и огледало мора да биде во рок од 15 CM.Премногу далеку ќе предизвика вртоглавица, тоа е нормален физички феномен.Моќен зголемување, што ќе ви овозможи да точно да се лоцира.Заштедува вашето драгоцено време и пари!Што ви се чека за Скролувајте Нагоре/ Кликнете на Додади во Кошничка Сега!Ако имате било какви прашања, ве молиме кажете му на продавачот.

Карактеристики на понудата

Слични понуди