.

.

Тајландски Везови Вештачка Свила Слон Крстот Тело Торба Хипи Скитам Boho Прашка Yaam

Тајландски Везови Вештачка Свила Слон Крстот Тело Торба Хипи Скитам Boho Прашка Yaam

DEN 276.00

Количина на стоки
Достапно

100% Памук.Увезени.Патент затворање.Увезени, Направени во Тајланд.Убава Тај стил рачно изработени голема торба која везови вештачка свила слон со традиционалните Тајландски стил на моделот.Материјал : 100% Памук, Големи Димензии (димензија прибл.) : Висина 12"x Ширина 18"x Длабочина 9"(ширината на дното), Рака капка 19", на рака ширина 5.5".Торба крстот тело со 2 џебови : 1 голема џеб патент на врвот и 1 мала внатре во џеб со патент затворање димензија( висина 6"x ширина 5.5").За повеќенаменски користи може да се стави на монети, козметички, phone, ipad дури и голем објект како лаптоп и lap-top (Поради ткаенина за сечење, може да постојат некои варијации на моделот позиција што значи дека ќе добиете на истата шема, но може да биде различна позиција како слики).Овој производ е рачно изработени може да има некои слабости.Боја на слики на можеби малку поинаков зависи од монитор, на екранот и осветлувањето, кога се земе слики.Поради ткаенина за сечење, може да постојат некои варијации на моделот позиција.

Карактеристики на понудата

Слични понуди