.

.

YUEND Класичен Персоналните Големи, со Бели Кадифен Уреденост на Животните Цветен Фокс Остава Птици Шема за Семеен Празник Божиќ Партија Божиќ Украси Порибување Кол?

YUEND Класичен Персоналните Големи, со Бели Кадифен Уреденост на Животните Цветен Фокс Остава Птици Шема за Семеен Празник Божиќ

DEN 95.52

Количина на стоки
Достапно

Големина : 17.71 x 12.20 инч.Божиќ Порибување Ткаенини : Праска сомот, Кристално сомот, Арктикот кадифе.Божиќ чорапи имаат циклуси кои го прават тоа лесно да висат насекаде во куќата.Отвори на врвот за бонбони или разни мали подароци.Ова е одличен Божиќ декорација, додавајќи празнична атмосфера и прекрасен подарок за пријателите и семејството.Ние обезбедуваме DIY прилагодено услуга, ако имате омилена слика, ве молиме да ни ме.Ова е одличен Божиќ украс, совршен подарок, со вас и вашето семејство прекрасен празник меморија!Ве молиме имајте на ум дека поради рачни мерења, можеби постои јаз на 1-2 cm.Покрај тоа, различни покажува, исто така, може да имаат боја разлика.Ако имате било какви прашања по приемот на производот, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе го реши проблемот за вас.

Карактеристики на понудата

Слични понуди