.

.

Salerm ЗДРАВО ПОПРАВКА Шампон & Маска клима уред ДУО СЕТ, Висок Поправка на Оштетена Коса за Силна, Полно Тело Сјај Мекост (W/Елегантни Чешел) Masque (1000 ml (36 мл) + 1000 ml (36 мл) ГО

Salerm ЗДРАВО ПОПРАВКА Шампон & Маска клима уред ДУО СЕТ, Висок Поправка на Оштетена Коса за Силна, Полно Тело Сјај Мекост (W/Елегантни

DEN 1631.76

Количина на стоки
Достапно

Вклучува Елегантни Челик Pin Опашка Чешел за лесна апликација, стил, и одвојување на косата.Косата поправка и подмладување Силна здрава и полна тело коса.Здраво Поправка Шампон добива да се работи за контакт со коса, преструктуирање и лекување.Нејзините последователни за нега на коса систем технологија ја враќа виталноста да се прегладнети, дехидрирана коса, со влага дефицит или внатрешно, структурни дефекти.Здраво Поправка Маска е инстант-акција реконструкцијата маска што се гради на ефектите на Здраво Поправка Шампон.Нејзините последователни за нега на коса систем технологија ја враќа виталноста да се прегладнети, дехидрирана коса, со влага дефицит или внатрешно, структурни дефекти.Косата е засилен од коренот до врвот без да остават мрсна остатоци.Здраво Поправка Маска поправка е коса cuticle благодарение на својата хидратантен и поправка на компоненти.Првиот чекор во Здраво Поправка подмладителен третман, кој се елиминира било остатоци депонирани на косата и скалпот и да обезбедува брзо дејство на протеини се зголеми.Вклучува Елегантни Челик Pin Опашка Чешел за лесна апликација, стил, и одвојување на косата.ОВАА 3 ДЕЛ КОМПЛЕТ ВКЛУЧУВА : - SALERM ЗДРАВО ПОПРАВКА ШАМПОН - SALERM ЗДРАВО ПОПРАВКА МАСКА клима уред - ЕЛЕГАНТНИ ЧЕЛИК PIN ОПАШКА ЧЕШЕЛ Косата поправка и подмладување Силна здрава и полна тело коса Здраво Поправка Шампон добива да се работи за контакт со коса, преструктуирање и лекување.Нејзините последователни за нега на коса систем технологија ја враќа виталноста да се прегладнети, дехидрирана коса, со влага дефицит или внатрешно, структурни дефекти.Првиот чекор во Здраво Поправка подмладителен третман, кој се елиминира било остатоци депонирани на косата и скалпот и да обезбедува брзо дејство на протеини се зголеми.КАКО ДА се КОРИСТАТ Мокри косата и нанесете мала количина на Здраво Поправка Шампон.Пенливата потоа исплакнете го.Се применува по втор пат, пенливата за 3 минути, а потоа исплакнете и продолжи како нормално.Здраво Поправка Маска е инстант-акција реконструкцијата маска што се гради на ефектите на Здраво Поправка Шампон.Нејзините последователни за нега на коса систем технологија ја враќа виталноста да се прегладнети, дехидрирана коса, со влага дефицит или внатрешно, структурни дефекти.Косата е засилен од коренот до врвот без да остават мрсна остатоци.Здраво Поправка Маска поправка е коса cuticle благодарение на својата хидратантен и поправка на компоненти.КАКО ДА го КОРИСТИТЕ за Миење на косата и сува крпа.Се применуваат Здраво Поправка Маска и да го оставите да работи за 3 минути.

Карактеристики на понудата

Слични понуди