.

.

10 Инчен Инчен Лаптоп Торба Ракав Случај Паун Лаптоп Водоотпорен Компјутерски Таблет Носи Торба Покрие

10 Инчен Инчен Лаптоп Торба Ракав Случај Паун Лаптоп Водоотпорен Компјутерски Таблет Носи Торба Покрие

DEN 359.52

Количина на стоки
Достапно

Водоотпорен.Peacockcomputer Торба 10" 12" 13" 15" 17 Инчен Лаптоп Носи Торба Ракав.Опашот На Патент На Врвот Отворање Слајдови Отворањето Непречено За Лесен Пристап На Уредот.Тенок И Лесен, Тоа Ќе Не Направи Уред Гломазна, И Тоа Може Да Биде Лесно Падна Во Briefcase, Ранец Или Други Торба.Опашот На Површината Е Направен Од Високо-Густина Оксфорд Ткаенина, И Ентериер Е Исполнет Со Полиестер Пена Баласт Слој, Кој Може Да Го Апсорбира Шок И Вибрации, И Заштита На Вашата Опрема Од Прашина, Нечистотија, Влијание, Влијание И Случајно Гребнатини.Како Професионален Лаптоп Ракав Бренд, Имаме Различни Серија Во Нашата Продавница Да Ги Задоволат Вашите Потреби.Полни 18 Месец Грижете Се-Бесплатно Гаранција Со Доживотна Поддршка! 24 Часа Услуги На Клиентите Поддршка, Само Да Ги Купите И Да Уживаат Во Овој Супериорен Производ Со Доверба И Ризик Бесплатно!. 10 Инчен, 12 Инчи, 13 Инчен, 15 Инчи, 17 Инчи Се Погодни За Повеќето Падовите И Тетратки.Компјутер Лагер Торба, Компјутерски Торба, Торба За Лаптоп, Лаптоп Торба, Компјутерски Лагер Торба, Лагер Торба.Паун Карактеристикиrn1.10" 12" 13" 15" 17 Инчен Лаптоп Носи Торба Ракав,Заштитете го Вашиот Лаптоп Од Гребење, Шок И Прашинаrn2.Истите букви На Предната И Задната страна,Светло И Удобно, Двојно Патент Дизајн,Целосно да се Заштити Вашиот Компјутер Од тоа да Биде Изгребани, Јавните Вода, Истиснување И Така Натаму;rn3.Тенок И Лесен,Водоотпорен,Супер Мека Рачка,Лесно Да се Носатrn4.Машина Перат,Може Да Се Повтори, Чистење, Лесно Да Се Исуши.Никогаш не Исчезнатrn5 Добар Квалитет, Конкурентна Цена, Јасно Модел, Лесен За Носење, Тоа Е Најдобриот Подарок За Семејството И Себе си.Нашата Продавница Секогаш Има Една Кој Одговара На Вашата Визија, Јас Ви Посакувам Среќен Шопинг.

Карактеристики на понудата

Слични понуди