.

.

GREATRULY Потпирачот Случај за iPhone 11 Про 5.8 Инчи (2019),Капка Заштита Јасен Случај,Тенок Телефон Капак на Школката,Мека Браник + Тешко Назад + Прстен Стојат Одговара на Магн?

GREATRULY Потпирачот Случај за iPhone 11 Про 5.8 Инчи (2019),Капка Заштита Јасен Случај,Тенок Телефон Капак на Школката,Мека Браник

DEN 261.36

Количина на стоки
Достапно

[ САМО Компатибилни со i Phone Про 11 ] Оваа Потпирачот Случај е професионално дизајнирана САМО за i Phone 11 Про 5.8" (2019),НЕ се компатибилни со други модели на телефони,како на i Phone 11 6.1",i Phone 11 Про Max 6.5",i Phone Xs. [ Тешко Назад + Мека Браник ] Совршено во комбинација со јасни тешко назад + мека браник, овој телефон случај не само што изгледа поубаво, но, исто така, е повеќе заштитен за вашиот мобилен телефон, и убаво зафат. [ Стојат Функција + Фитинг Магнетни Автомобил Планината ] Уникатен изградена-во рингот потпирачот за грб е 360 степени ротирачкото, многу погодно за мулти-агол hands-free гледање,вклучувајќи хоризонтална гледање или вертикална гледање.Метал во центарот на случај назад овозможува овој случај цврсто прикачен на магнетни автомобил планината ( магнетни автомобил планината не е вклучен). [ Добра Заштита ] Секој агол на посебни Воздух Перница Дизајн се штити телефонот поефикасно од влијанието на случајно да падне или да се откажат.Воскресна Bezels се дополнителни заштитни за екран & камера,од гребнатини и да се намали други штети. [ Прецизни Cutouts ] Прецизни cutouts за камерата,полнач и други пристаништа & копчиња,лесен пристап до сите контроли и карактеристики.Оваа GREATRULY Прстен Потпирачот Случај е специјално дизајнирана со Тешко Назад + Мека Браник,ултра заштитна за вашиот i Phone 11 Про,против секојдневно гребнатини, знаци и инциденти,носат и солза,или пад. 2 во 1 Дизајн : Кристално јасна тешко назад е совршено во комбинација со мека браник,и го прави овој случај повеќе заштитна,и поубав изглед и контрола.Уникатен Потпирачот : Прстен потпирач со 360 степени на ротација може да се направи видиме застане цврсто да се обезбеди хоризонтална или вертикална hands-free гледање.Фитинг Магнетни Автомобил Планината : Овој телефон, како во случајот со метал скриени на назад, може да се додадат на магнетни автомобил планината,додавајќи погодност за возење.Браник Воздух Перница : Секој агол на Воздух Перница Дизајн се штити телефонот поефикасно од влијанието на случајно се откажат или да падне.Екран и Камера Заштита : Покрена Bezels обезбеди дополнителна заштита за екран и камера,од гребнатини и да се намали други штети.Прецизни Cutouts : Прецизни cutouts за камерата,полнач и други пристаништа & копчиња,Лесен пристап до сите контроли и карактеристики.Компатибилност : САМО Компатибилни со Apple i Phone 11 Про 5.8 Инчи (2019), НЕ се Компатибилни со други модели на телефони,како на i Phone 11 Про Max 6.5 Инчи,i Phone 11 6.1 Инчи, i Phone Xs 5.8 Инчен..Пакет : 1 x Phone Случај за i Phone 11 Про, Случај САМО,мобилен телефон или други НЕ се вклучени.

Карактеристики на понудата

Слични понуди