.

.

LCD Екран Замена Назад Стакло Замена на Оригиналните на Капакот на Батеријата Одговара за Huawei P30 Лајт Стакло Назад Домување Замена Поправка Делови се Применуваат За?

LCD Екран Замена Назад Стакло Замена на Оригиналните на Капакот на Батеријата Одговара за Huawei P30 Лајт Стакло Назад Домување Замена

DEN 1228.80

Количина на стоки
Достапно

Секој LCD екран на допир се подложува на строги двојно тестирање и се подложува на серија од тестови пред пратката.Ве молиме тест пред завршувањето на инсталацијата.По тестот е успешен, инсталирајте го следат на главната единица.Секој дел е двојно тестирани од страна на техничари пред пакување и испорака, кој е тестиран за да се обезбеди елиминација на црн екран, статични линии, бели точки, нерамна боја и други технички прашања.Тестирани еден по еден од страна на професионални technicist пред превозот.Оваа замена на задната врата ќе го поправи вашиот разбиена, оштетени, изгребани да го враќате уредот назад кон нови.Назад Стакло е кревка земете, на посебна заштита за време на инсталацијата.Сите квалитет на прашања поврзани.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Можете да го замените екран со алатки што се предвидени со гледање на наставни видео на You Tube.Исто така, можете да побарате помош од професионален техничари.Заштитете го вашиот вредни инвестиции од рбет и да се оштети.Тоа се користи за да се Замени скршен, испукана, означени Батеријата Задната Врата се Покријат.Боја : Црна Аурора Небото Црвено Бисер White Material : стакло.

Карактеристики на понудата

Слични понуди