.

.

Vbestlife Фиксни Телефонски, Caller ID, Фиксен Телефон, Десктоп и Монтира на Ѕид Дома, Хотел, Канцеларија Corded Телефон

Vbestlife Фиксни Телефонски, Caller ID, Фиксен Телефон, Десктоп и Монтира на Ѕид Дома, Хотел, Канцеларија Corded Телефон

DEN 652.56

Количина на стоки
Достапно

Пречки за Заштита : Супер заштита дизајн, анти електромагнетни пречки.Caller ID : Земјени поддржува caller ID функција, што го прави лесен за да го видите на caller ID, и светлината на екранот е прилагодлив.Хуманизирано Дизајн : Земјени поддршка музика резервација на телефон функција, двојна цел десктоп планината и да се монтира на ѕид.Дојдовни Појдовни повици Анкетна : Земјени поддржува дојдовен повик истрага и појдовен повик за истрага функции.Американската Телефонска Линија : Употреба на телефонска линија за напојување, нема потреба да ги инсталирате батериите, заштеда на енергија и заштита на животната средина.Спецификација : Предмет Тип : Телефонски Модел : F001 Материјал : АБС Боја : Црна Функции : Caller ID, анти електромагнетни пречки, десктоп и ѕидот монтирани двојна употреба, на дојдовни и појдовни повици, итн.Поле на Примена : Семеен хотел office бизнис телефон Пакет Листа : 1 x Телефон 1 x Слушалка 1 x Конекција Линија 1 x Телефон Lne 1 x Прирачник.

Карактеристики на понудата

Item Type:
Telephone
Model:
F001
Material:
ABS
Colour:
Black
Functions:
Caller ID, anti electromagnetic interference, desktop and wall mounted dual use, incoming and outgoing calls, etc.
Scope of Application:
Family hotel office business phone
Package List:
1 x Telephone :
1 x Earpiece :
1 x Connection Line :
1 x Telephone Lne :
1 x Manual :

Слични понуди