.

.

HURZ 360-степен Ротација Плакарот Организатор Закачалка за Складирање Чанта Виси Рек Носителот Кука Торба Облека Закачалка Розова

HURZ 360-степен Ротација Плакарот Организатор Закачалка за Складирање Чанта Виси Рек Носителот Кука Торба Облека Закачалка Розова

DEN 107.76

Количина на стоки
Достапно

Простор за Заштеда на енергија : Постојат 2 страни со завртување клип крајот, организирање и чување облека и чантата може да го спаси многу простор.Големина : 13*7*4cm/5.1*2.8*1.6".Виси во плакарот за додадени складирање. 360-степен Ротација : Со врски безбедно одржана на индивидуални ротирачки шарки раце, куки (вклучува врвот кука) може да биде укината кога не е во употреба.Се вклопува над плакарот род и да не бара инсталација.Продавници и организира чанти, satchels, slings, ранци, шалови, pashminas, врски, ремени, и други додатоци.Карактеристики : Име : HURZ 360-степен Ротација Плакарот Организатор Закачалка Материјал : Пластични Големина : 13*7*4cm/5.1*2.8*1.6" Боја : Зелена, Сина, Розова, Беж Простор за Заштеда на енергија : Постојат 2 страни со завртување клип крајот, организирање и чување облека и чантата може да го спаси многу простор. 360-степен Ротација : Со врски безбедно одржана на индивидуални ротирачки шарки раце, куки (вклучува врвот кука) може да биде укината кога не е во употреба.Овој пропелер функционира одлично и ви овозможува да се консолидираат во вашата торба во еден мал простор.Направи сите ваши работи изгледаат добро конструирани.Кажете збогум на вашиот неуредна плакарот!Белешки : 1. Ве молиме овозможи 1-3 cm разлика се должи на прирачник за мерење и 3-5 g за разликата помеѓу различни бои. 2. Поради екран разлика, боја може да биде малку разлика од она што го очекуваме, ве молиме овозможи тоа.

Карактеристики на понудата

Слични понуди