.

.

Speakman RPG05-0936 Спреј Систем

Speakman RPG05-0936 Спреј Систем

DEN 2064.00

Количина на стоки
Достапно

Дел Број : RPG05-0936. Се вклопува со различни Speakman бренд модели.Произведени во Кина.Земја на Потекло : Кина.Speakman чешми може да се најде во големи ознаки за места и институции цела Америка.Speakman за безбедност на производи, како што туш кабина и преносни eyewash станици се исто така се користи во индустриски и медицински центри во целата држава.

Карактеристики на понудата

Слични понуди