.

.

Силиконски 3D Маска за Држачот на Маската Внатрешна Поддршка Рамка, Овозможува Поголема Дише, Држи Ткаенина Далеку од Уста, Обновливи и Перат, Кул Кармин Заштитник,М

Силиконски 3D Маска за Држачот на Маската Внатрешна Поддршка Рамка, Овозможува Поголема Дише, Држи Ткаенина Далеку од Уста, Обновливи

DEN 167.76

Количина на стоки
Достапно

Силика гел.Тока затворање. 【Високо квалитетен материјал】 : тестенини носителот поддршка рамка се направени од храна одделение силиконски материјал, мека, мазна, удобно, перат и еднократно. 【Проширување на Просторот】 : носителот има ткаенина околу устата за да креирате повеќе простор.Ги штити жените шминка од лепење на кармин, води во внатрешноста на ткаенина чисти и обновливи, спречува појава на акни на лицето по долгата употреба, се избегнува fogging до вашите очила, и ви дава повеќе самостојно да дише и соба. 【Почиста】 : внатрешна поддршка рамка намалува фреквенцијата на триење за да се спречи маска од добивање валкани внатре. 【Патентиран Дизајн】 : Уникатен погоден за носене долго тока одредување дизајн, мека одговара за вашето лице, нема да падне. 【Лесно да се задржи】 : 3 D силикони лицето маска носител е свитлива и лесни, може да се обеси на вашата рака или да ја стави во џебот, можете да пати по волја без деформација.Лесно да се носат.Производ карактеристики : Високо-квалитетни материјали : маска држач, се направени од храна одделение силиконски материјал, кој е мека, мазна, удобно, перат и еднократно.Проширување на просторот : На крпа околу поддршка отворање создава повеќе простор.Заштита на жените шминка, не-стап кармин, да ги задржи на внатрешноста на чисти ткаенина, еднократно, спречување на појава на акни на лицето по долгорочна употреба, избегне fogging на очила, и ви обезбеди повеќе простор и место да дише самостојно.Професионален дизајн.Единствена погоден за носене долго тока фиксна дизајн, тивко одговара на лицето и нема да падне.Лесно за чување : 3 D силиконска маска носител е свитлива и светлина.Можете да ја обеси на вашата рака или да ја стави во џебот.Може да се здипли во без деформација.лесно да се носат.Precautions1. Ве молиме чисти со чистење и дезинфекција решение.Ве молиме да се мијат со чиста и за дезинфекција на вода пред употреба. 2. Овој производ може да се користи после миење. 3. Овој производ е личен објект, повеќе луѓе не им е дозволено да делат застане.По-продажбата на service If имате било незадоволство во однос на овој производ, ве молиме ги споделите со нас, и нашата служба за корисници тим ќе ви помогне во рок од 24 часа, како што се бесплатно објавување Или целосно враќање на средствата.

Карактеристики на понудата

Слични понуди