.

.

Француски Тост Бебе Момчиња Кратко Sleeve Оксфорд Фустан, Кошула (Standard & Husky)

Француски Тост Бебе Момчиња Кратко Sleeve Оксфорд Фустан, Кошула (Standard & Husky)

DEN 263.76

Количина на стоки
Достапно

70% ПАМУК, 30% ПОЛИЕСТЕР.Увезени.Копче затворање.Машина За Миење.Памук Се Вклопуваат Во Оксфорд. 50 Миење Тестирани Се Намали & Исчезнат Отпорни.Навремено Не Повеќе Ткаенина За Лесно Се Грижи.Ознака За Слободни.Назад Pleat.Проширување На Копчето Надолу Јака.Пред Далноводи Градите Џеб.Со својот чист памук-се вклопуваат и да се прошири копчето надолу јака, овој класичен краток ракав Оксфорд кошула е од суштинско значење за училишни униформи.Направена во нашата easy-care Навремено Не Повеќе™ ткаенина да се направи утра easier.By елиминирање на дневни одвлекување на вниманието на решен училиште облека, како и притисокот од колегите поврзани со : "label конкуренција," униформи поставите тон за правилна работа став во училницата, намалување на однесување проблеми и да се подобри студентски перформанси.

Карактеристики на понудата

Слични понуди