.

.

LXD Полици за Вино,Вино Багажник, Вино Стакло Полица Бар Ѕид Shees,Полица за Вино Стакло Носителот,Вино Стакло Полица, Шампањ Стаклена Полица, Стаклена Полица за Вино Ст

LXD Полици за Вино,Вино Багажник, Вино Стакло Полица Бар Ѕид Shees,Полица за Вино Стакло Носителот,Вино Стакло Полица, Шампањ Стаклена

DEN 686.40

Количина на стоки
Достапно

4 : Висина 30 - 60 Cm Прилагодливи, Пол Висина Може да Се Контракција, User-Friendly Дизајн. 3 : Уникатен Дизајн за Безбедност Слот, Може да Бидат Поврзани со Различни Калибар Чаши, Не се одржуваат, се Многу Практични. 2 : Овој Производ е Вино Стакло Рамка, Не Содржат Било кој Друг Накит. 1 : Избрана Природно Дрво, Текстура Јасно, Издржливи.Ние Ќе Брод во Следната 24-36 Часа, Време на Испорака е 15-25 Дена.Производ : Вино Rack Color Класификација : 60 * 20 Cm, 80 * 20 cm Design Елементи : Дали Стариот Дизајн, Splicing Style : сад, Retro Pattern : Other Material : Железо + Wood Structural Технологија : Metalworking Whether Тоа е Прирачник : Yes Applies Да : Adults Material : Other Main Картичка Извор : Автономна Вистински Shot Please Имајте го на ум Следново : Поради Разликата во Светлина и Снимање Агол, Боја Може да Биде Малку Различен од Производот.Ве молиме да се Фокусира на Производ во Боја.Прирачник за Мерење со Дозволената Грешка од ±3 Cm.

Карактеристики на понудата

Слични понуди