.

.

2 Инчен Нула Толеранција Тапан за Потоне Отсечени 4 Инчен Дијамант Гранит Полирање Влошки 9 Парчиња бетон мермер

2 Инчен Нула Толеранција Тапан за Потоне Отсечени 4 Инчен Дијамант Гранит Полирање Влошки 9 Парчиња бетон мермер

DEN 1487.76

Количина на стоки
Достапно

2-инчен дијаметар, 1-5/8 инчен ширина, алуминиум јадро, стандард 5/8-11 монтажа тема.Крупен чакал со стандардни 5/8-11 конец за да ги собере стандард брусилки и полирање. 2" дијаметар, 1-5/8" сечење должина,. 9 Парчиња од 4" Дијамант Полирање Подлога за бетон гранит мермер : . 1 X Ронки 30 50 100 200 400 800 1500 3000 6000. 2-инчен дијаметар, 1-5/8 инчен ширина, алуминиум јадро, стандард 5/8-11 монтажа тема.Крупен чакал со стандардни 5/8-11 конец за да ги собере стандард брусилки и полирање. 2" дијаметар, 1-5/8" сечење должина. 9 Парчиња од 4" Дијамант Полирање Подлога за бетон гранит мермер : 1 X Ронки 30 50 100 200 400 800 1500 3000 6000.

Карактеристики на понудата

Слични понуди