.

.

Fstrend 24Pcs Мат Лажни Ноктите Балерина Чиста Розова Медиум Целосно Покривање Акрилик Лажни Ноктите Ковчег Матурска Партија Притиснете Клип на Ноктите за Жени и Девојк

Fstrend 24Pcs Мат Лажни Ноктите Балерина Чиста Розова Медиум Целосно Покривање Акрилик Лажни Ноктите Ковчег Матурска Партија Притиснете

DEN 159.84

Количина на стоки
Достапно

Материјал : Изработени од Не-токсични акрил,го користите ноктите лепак налепница,тоа е здрава и еколошки.Димензии(Ширина) : 1.8 cm*2 парчиња; 1.7 cm*2 парчиња; 1.6 см*2 парчиња; 1.5 cm*4 Pcs; 1.4 cm*2 парчиња; 1.3 см*2 парчиња; 1.2 см*2 парчиња; 1.1 cm*2 парчиња; 1cm*2 парчиња; 0.9 cm*2 парчиња; 0.8 cm*2 парчиња,24 компјутери set лажни нокти совети со мини нокти датотека и слободни помине лепак налепница(БЕЗ ЛЕПАК),можете да изберете во зависност од вашите потреби.Дизајн : Моден дизајн се направи што повеќе шармантна и луксуз.Лесен за употреба и не трае долго време да се помине салони.Тоа може да биде клип на ноктите.Повод : Можете да го користите за свадба,секојдневна употреба,партија,лето плажа и други посебен повод.Service : Ако имате било каков проблем со производот,ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа.За производот : Материјали : Нокти налепници (без помине лепак) Packag : 24 Парчиња различна Големина Лажни Ноктите.Карактеристики: Моден дизајн за жени и девојки,ќе се направи што повеќе убава и шармантна,им даде на вашите нокти на повеќе убави и луксузен изглед.Употреба : со ноктите clipper се справи со ноктите, може да се направи полесно да се носат лажни ноктите.Чисти ноктите пред ставање на лажни ноктите.Притиснете за 5 минути откако ќе се стави на вашиот лажни ноктите.Повод : Мода лажни ноктите може да секојдневна употреба,свадба,Божиќ партија,фестивали и други посебна прилика, направи што повеќе шармантна и луксуз.Белешки : 1)Боја ќе биде отпадоци мали, бидејќи на фотографијата. 2)ве Молиме да не ја изгребат лажни ноктите енергично. 3)Впие вашите нокти во топла вода за да ги направи полесно да се отстрани. 4)ве Молиме, чувајте ги внимателно.Политика на враќање : Ако имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа.Ако ви треба да го вратите производот, ве молиме имајте на пакет непроменети и на нов производ.

Карактеристики на понудата

Слични понуди