.

.

CONUBL 3D Ефект Херој Спајдермен Преку Ѕид Налепници за Детска Соба Ѕид Уметност Оркестарот Цртан филм ПВЦ Скршени Ѕид Decals DIY Постери Подароци (Боја : Multicolor)

CONUBL 3D Ефект Херој Спајдермен Преку Ѕид Налепници за Детска Соба Ѕид Уметност Оркестарот Цртан филм ПВЦ Скршени Ѕид Decals DIY

DEN 282.96

Количина на стоки
Достапно

Спецификација : Еден-парче Пакет.Модел : 3 D Налепница.Стил : Цртан Филм.Соодветно место : спална соба / дневна соба / на децата соба / училницата / office / видео ѕид.Самолепливи : Yes.Класификација : За Wall Classification : За Tile Classification : Мебел Stickers Scenarios : Wall Theme : Pattern Model Број : ZYPA-14127-N Ѕид Винил Налепници Decals Art Received Производ големина(cm*cm) : 50*70 Approximately Final големина на ѕидот (cm*cm) : само за вашиот референца.ве молиме diy Color : Multicolor Ѕид Decor Content : Дизни херој Марвел spiderman Quality : Водоотпорен сончање не-токсични средина protected Room оркестарот : Дневна соба и спалната соба студија соба канцеларија соба и сл.Каде да се применуваат : Мазни и чисти ѕид од стакло, дрво, метал итн.Само лепак : yes Technology : 3-та генерација печатени пвц ѕид налепница.

Карактеристики на понудата

Single-piece Package :

Слични понуди