.

.

Holographic Проектор 3D Holographic Фан Проектор Рекламирање на Екранот Светла 3D Холограмот Рекламирање Светла Декоративни Трговски Промотивни Светла Холограмот Вентилатор

Holographic Проектор 3D Holographic Фан Проектор Рекламирање на Екранот Светла 3D Холограмот Рекламирање Светла Декоративни Трговски

DEN 1507.20

Количина на стоки
Достапно

Се користи во различни индустрии, како што се : аеродроми, метрото, трговски продавници, кина, банки, винарски визби, производ на месечините, царинската сали, отвори лабораторија, итн.Сосема нова функција, едно-копче стерео поставување,Едноставна операција, заштеда на време и напор,за внесување текстуални содржини во мобилната АПЛИКАЦИЈА може да генерира сферични три-димензионален ефект。.Мобилен телефон префрлање видео материјал можете да ја смените содржината на волја, а капацитетот е доволно.Се врати на вистински high-definition боја рендерирање,Создаде брилијантна бои за вас, визуелен празник, око-отворање,со користење на не-треперење екранот технологија, ефикасно го намалуваат треперење феномен,подобрување на гледање удобност.Прецизност дизајн, тивко и носат-отпорни,Силна енергија, безбеден и тивок, долг животен век, брзо расте, ниска потрошувачка на енергија,Висока боја рендерирање LED светилка монистра,екранот индекс е толку висока што 90%, сите светилка монистра, јасна слика за квалитет, компактен боја. 43cm description Regular Верзија : Испратите фото/видео преку SD картичка.Компјутерски софтвер за да ги прилагодите на фотографија или video App Wi Fi Верзија : Испратите фото/видео преку Телефон Стан / Компјутер / SD-картичката.Телефон Стан / Компјутерски софтвер за да ги прилагодите на фотографија или видео и контрола display HD модели : 43cm high-definition модел има повеќе предности отколку на другите два модели.Тоа е подолг живот.Тоа може да се користи за 10 часа на ден.Услугата животот генерално можат да се користат за 2·3 години.Квалитетот на сликата ќе биде повисока и подетални.Таа поддржува прирачник за уредување на текст и работа со мобилен стан Полесно.43cm-Обични paragraph Size : 43*11*12.8 cm Display големина : φ42cm Resolution : 720*224 Viewing агол : 160°Број на Led диоди : 224pcs Rated моќ : 15 WUpload фото/видео преку SD картичка.Компјутер softwarecustomize фотографија или video43cm-wifi Size : 43*11*12.8 cm Display големина : φ42cm Resolution : 720*224 Viewing агол : 160°Број на Led диоди : 224pcs Rated моќ : 15 W43cm-wifi(Надградба)Големина : 43*11*12.8 cm Display големина : φ42cm Resolution : 720*384 Viewing агол : 160°Број на Led диоди : 384pcs Rated моќ : 20 WProduct acessories52cm Size : 52*52*8.5 cm Display големина : φ52cm Resolution : 1600*576 Viewing агол : 160°Број на Led диоди : 576pcs Rated моќ : 20 W65cm Size : 65*65*8.6 cm Display големина : φ65cm Resolution : 1600*720 Viewing агол : 160°Број на Led диоди : 720pcs Rated моќ : 36 W115cm Size : 85*85*8.6 cm Display големина : φ85cm Resolution : 1600*766 Viewing агол : 160°Број на Led диоди : 766pcs Rated моќ : 50 WSize : 115*115*10cm Display големина : φ115cm Resolution : 1532*1532 Viewing агол : 160°Број на Led диоди : 1532pcs Rated моќност : 100 W.

Карактеристики на понудата

Слични понуди