.

.

MAHFEI за Безбедност на Децата Нето, Коноп Јаже Нето Скалите Балкон Анти-Падот на Нето-Ресторан Партиција Декорација Нето Handwoven Градинка Замав Нето Градина Ограда (Бој

MAHFEI за Безбедност на Децата Нето, Коноп Јаже Нето Скалите Балкон Анти-Падот на Нето-Ресторан Партиција Декорација Нето Handwoven

DEN 1101.60

Количина на стоки
Достапно

【БЕЗБЕДНОСТ НЕТО МАТЕРИЈАЛИ】 Бангладеш јута е дар од природата.Светла боја, долги влакна, трајни, добра декоративен ефект.Тоа може да се користи во затворени простории и на отворено. 【ВИСОК КВАЛИТЕТ】На заштита на нето има дијаметар на 12 милиметри и мрежа големина на 12cm .На работ на нето-е засилен, на сила е дури, влечење на сила е силна, анти-сонце, анти-атмосферски, анти-дожд. 【АНТИ-ПАДОТ ЗАШТИТА】Многу деца паѓаат од зграда, нека знаат дека децата безбедност не може да се игнорира, тоа исто така може да се користи како мачка нето-да се заштити мали домашни миленици од паѓање. 【СОВРШЕН ЗА ЅИД ДЕКОРАЦИЈА】за дома, училница, канцеларија, бар, ресторан, коридор, Совршен за на училиште, дома спалната соба на семејството роденден. 【ШИРОК СПЕКТАР НА АПЛИКАЦИИ】Коноп Јаже е погодна како креветот, качување нето, пречки, анти-кражба заштита, bulkhead, покривање на нето, парапет, скалите, балкон, итн., може да се користи за да се заштити вашиот babys безбедност. ➤Детали за производот : име на Производ : Коноп јаже декорација нетоМатеријал : Бенгал од ЈутаСтил : ретро Нето јаже дијаметар : 12mmМрежа растојание : 120mmмаксималното оптоварување-носивоста може да достигне 300 КИЛОГРАМИ!Боја : Јута бојаСпецификации : ширина x должина (корисничко подесување на големина)➤Заштита нето карактеристики : 1. Јажето нето-е лесно да се инсталира, поврзување на железо или дрвени огради, прозорец коридори, погодна за внатрешна и надворешна балкони.2. Оваа долготрајна безбедност нето обезбедува сигурна игра на животната средина за децата на оградата.Заштита на деца, домашни миленици или играчки безбедно.3. Декоративни користи нето коноп еколошки материјали, не-токсични, не-радиоактивни, и нема да има ефект на вашиот 's health. 4. Инсталирање на јаже нето за вашето дете да се спречи децата од паѓање од опасни височини, како што се скалите, балкони и прозорци.Го заштити вашето дете и домашни миленици безбедно.➤Пакетот Вклучува : Коноп јаже нето-x1(Ние само го продаде јажиња, коноп и не се вклучат и други предмети.)➤Безбедност Совет : ве Молиме проверете ја безбедноста нето редовно за било безбедносни опасности предизвикани од различни надворешни или човечки фактори, и да го замени тоа во време за да се заштити детето е лична безбедност.

Карактеристики на понудата

Слични понуди