.

.

Motrin Децата Перорална Суспензија Грозје Вкус - 4 оз, Пакет на 5

Motrin Децата Перорална Суспензија Грозје Вкус - 4 оз, Пакет на 5

DEN 1076.16

Количина на стоки
Достапно

Донесе на вашето дете брзо треска намалување и ослободување од помали болки и болки со Децата Motrin Перорална Суспензија.Содржи 100 милиграми на ибупрофен по teaspoonful, овој производ овозможува до осум часа на ослободување од помали болки и болки поради настинка, грип, болки во грлото, главоболка, и забоболка.Овој производ е за деца на возраст од 2 до 11.

Карактеристики на понудата

Слични понуди