.

.

Уредната Бања Оркестарот Тоалет И Бања Поставите Куклена Куќа Минијатурни Додаток Бања Оркестарот Складирање Организатор Бања Сет (Боја : Бела, Големина : Free) (Боја

Уредната Бања Оркестарот Тоалет И Бања Поставите Куклена Куќа Минијатурни Додаток Бања Оркестарот Складирање Организатор Бања Сет

DEN 2598.96

Количина на стоки
Достапно

ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : поставените цревата имаат мазна завршница во внатрешноста, што ги прави лесно да се биде целосно чисти, без дамки и dregs лево.Nonslip База : На цврстата основа е лесно да се чисти и може да го спречи стојат од ѓубрето над или лизгање на влажни контра.Стилски Оркестарот Совршен прибор постави за господар, бања, гостин бања или детска бања.Функција : Ги Красат Вашата Бања, Тие Може Да Помогнат Во Заштитата На Вашата Површина, Се Задржи Вашата Бања Чисто, Уредно И Уреден.МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН : Стилски дизајн го прави идеален за модерни купатила, Тоа е погоден за домови, хотели и ресторани, канцелариски згради и други значења.Дизајн : Исклучителен дизајн, highend, може да се направи секој четка за заби, молив, пинцети, итн.независна, да се направи на целата маса да изгледаат убаво и уредно.Насловна &Градина/ Home &Кујна/ Категории / Тоалет / Бања Прибор / Носителите &Точење/ Четка за заби Holders Description : 4pcs Деликатна куклена куќа керамички бања поставите колекции деца DIY одлуки accessories Include toliet, када, рака потоне и огледало со цвет за куклена куќа мебел decoration Exquisite изработка и прекрасен дизајн, одлична за додавање на живот сцена за вашиот dollhouse Suitable за 1/12 минијатурни dollhouse Material : Порцелан, Метал(кадата синџир) Дрво(тоалет капак)Боја : White Size Табела : Кадата(Dxšxv) : Прибл. 11.8x5.2x7 cm / 4.65x2.05x2.76 inch Toilet(Wx H) : Прибл. 4.6x8.8 см / 1.81x3.46 inch Hand Потоне(Wx H) : Прибл. 5.4x7.5 cm / 2.13x2.95 inch Mirror(Wx H) : Прибл. 4.2x6.2 см / 1.65x2.44 inch Package Вклучува : 1 Парче Bathtub1 Парче Toilet1 Парче Sink1 Парче Mirror Note : Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 12mm разлики во size Due на светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме understand Home &Кујна/ Када / Купатило Додатоци / Бања Додаток Sets Home &Кујна/ Када / Купатило Додатоци / Носителите &Точење/ Четка за заби Holders Bathroom Додаток Поставува Четка за заби на Сопствениците.

Карактеристики на понудата

Слични понуди