.

.

На Децата Место Бебе И Деца Девојки Чудовиште Прегратки Сит се Вклопуваат Памучни Пижами

На Децата Место Бебе И Деца Девојки Чудовиште Прегратки Сит се Вклопуваат Памучни Пижами

DEN 220.32

Количина на стоки
Достапно

100% Памук.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Изработени од 100% rib-сплетам памук.Забелешка : за детето безбедност, облека треба да одговара удобно.Оваа облека не е пламен отпорни.Лабави облека е повеќе веројатно да се фати оган.Rib-сплетам екипажот вратот.Чудовиште прегратки од мама' со чудовиште графички дизајн на предната страна.Панталони се повлече-на elasticized корселе.

Карактеристики на понудата

Слични понуди