.

.

Hooyi Момче Девојка Fedora Џез Шапка Plaid Тенџере Капа Мрежа

Hooyi Момче Девојка Fedora Џез Шапка Plaid Тенџере Капа Мрежа

DEN 2200.80

Количина на стоки
Достапно

100% Памук.Машина За Миење.Дете Момче Девојка Мода Рамен Врвот Fedora Капа Од Сонцето Шапка Блуз Џез Танц.Шапка Обемот : 52cm-54cm Шапка висина : 9.5 см-10cm.Машина За Миење Дизајн Врвен Квалитет Удобно Во Пролет, Есен Зима Пролет.Овие џез платно капи за возраст од 28 момчиња и девојче.Hooyi Мода 100% Памук Бебе Девојки Шапка,Вашиот Најдобар Избор За Вашето Бебе Капа .Во соработка со вашите омилени панталони за да се создаде совршена облека или како дели парче да се задржи бебето топло.Суштински за секоја нова мајка и одлично за давање на подарок.

Карактеристики на понудата

Слични понуди