.

.

Топло Девојка 120g Јасно Акрилик Прав Помине Уметност Совет Нокти Градител Калапи за Полнење

Топло Девојка 120g Јасно Акрилик Прав Помине Уметност Совет Нокти Градител Калапи за Полнење

DEN 599.76

Количина на стоки
Достапно

100% Сосема Нов и Висок Квалитет.Погоден за природни и вештачки нокти.Создавање на убави нокти за долготрајни искра помине совети.Акрилик во прав за создавање фантастична кристал ефект Создавање на убави нокти за долготрајни искра помине совети Погоден за професионална употреба или домашна употреба Пакет содржина 3 x 120g јасно акрилик во прав.

Карактеристики на понудата

Слични понуди