.

.

Лажни Нокти, Притиснете На Ковчег француски Ноктите Совети Екстра Долг Притиснете На Ноктите Со Дизајни 24pcs/Set Лажни Ноктите Виножито Балерина Целосна Помине Уметн

Лажни Нокти, Притиснете На Ковчег француски Ноктите Совети Екстра Долг Притиснете На Ноктите Со Дизајни 24pcs/Set Лажни Ноктите Виножито

DEN 215.76

Количина на стоки
Достапно

【ПАКЕТ СОДРЖИНА】Ќе Добиете Сосема 1pcs Нокти Датотека,1 Лист (24 Совети) Помине Двапати Страна Налепници, 1pcs Дрвен Стап За Отстранување на Лажни Нокти, 24 Парчиња Екстра Долг Притиснете На Ноктите, 12 Различни Големини,Доволно Количество За Вас да Одговара И Да Креирате Сопствени Помине Уметност. 【ДОЛГО-ТРАЕН ПЕРФОРМАНСИ】Ковчег Форма Лажни Ноктите, Како и На Повеќето Домот, Популарна Дизајниран Вештачки Нокти Направени Со Висок Квалитет и Материјал,Не е Лесно Да се Чип Или се Скрши Или да Исчезнат,Доволно Силна Да Трае 1-3weeks Ако се користи Лепило.Ние исто Така ќе Ви Испрати Нокти Налепници Кои Нема ДА Наштети на Вашиот Ноктите и Кожата. 【НАПОР ОПЕРАЦИЈА】Едноставно Притиснете За 30 години, И Вие Веднаш Ќе се Постигне Салон за убавина-во Потрага Гел за Нокти Право Дома.Лажни Ноктите Ајде Да Се Подготвени Да Му Служат, Така Што Можете Да Ги Користите Право Надвор Од Кутијата.Изберете Боја За Монтирање На Расположението И Облека.Без Лепак Или Екстра Полски Е Потребно, И Нема Потреба Да Чекате За На Ноктите Да Се Исушат. 【ЛАЖНИ НОКТИТЕ СОВРШЕН ПОДАРОК】Целосно Покривање на доградба на Акрилни Нокти Е Совршен Подарок За Пријатели,Мајка ми,Сестра ми.Погоден За Божиќ,Ноќта На Вештерките,Матурска,Партија Или Било Одлична Прилика, Одговара На Било Diy Ноктите Уметност, Семејството Ден Или Да Се Подготви За Запознавање. 【РАЗЛИЧНИ ПРИЛИКИ】Овие Балерина Ковчег Лажни Ноктите Може да Се Примени За Професионални Салон Или Индивидуална Употреба, Погодна И За Почетници И Искусни Луѓе, Што Ви Овозможува Diy Ноктите Дома, Вие исто Така Може да Одговара Со Други Декорации на Ноктите Да се Создаде Свој Стил, Кој Ќе се Покаже Вашата Личност И Карактеристики.Карактеристики : 1. Лесен За Употреба, Совршена Декорација И Долготрајни Да Те Направи Нокти Изгледаат Многу Повеќе Гламурозна И Убава 2. Дизајн Свој Ноктите За Свадба, Партија Или Викенд Датира, Совршен Избор За Вашата Помине Модата 3. Прекрасен Подарок За Вас Или Вашата Пријателка 4. Совршен За Свадби, Игри, Запознавање, Тие Се исто Така Погодни За ноќта на Вештерките, Денот на Вљубените И Други Манифестации. 5. Целосна Помине Дизајн, Практични Должина, Прави Вашите Нокти Тенок И Има Многу Реални Или Барем Професионален Изглед 6. Убава, Едноставно, Атмосфера, Погоден За Сите Видови На Занимања Материјал : Акрилик Облик : Долго Балерина Стил : Целосна Покрие Лажни Нокти Совети Пакет се Вклучени : 24 Парчиња Притиснете На Лажни Ноктите 1pcs Нокти Датотека 1 Лист Помине Двапати Страна Налепници 1pcs Дрвен Стап За Отстранување на Лажни Нокти, со Користење на Совети : 1. Сечете, Датотека И Обликот На Вашиот Сопствен Ноктите. 2. Чиста Вашата Ноктите. 3. Изберете Го Соодветниот Совет Од Појавување На Ширината На Вашите Природни Нокти. 4. Лепак Врвот На Ноктите Плоча. 5. Се Подредат И Облик На Тл. 6. Отпочне Да Се Применува На Ув Гел Или Лак.Како да се отстрани?Потопи рака во топла вода & користи дрвена стап да го симнат од страна или само го користите рака да излупете го Отстрани лепак налепница и одржување на лажни нокти совет за следната употреба.Совети : Да Се Чува Далеку Од Вода За 1 Час По Примена На Лажни Нокти Можете Да Го Користите Други Додатоци Да Се Придржуваат До Лажни Ноктите За Да Се Создаде Вашиот Омилен Стил Избегнувајте Долго Изложување На Топла Вода И Сапун За Подолго Траење.

Карактеристики на понудата

Слични понуди