.

.

Фунта Печат CRG7530.1800.125.150X5 7530 Прстен Заптивка, 18 Цевка Големина, 1/8 Дебела, Притисок Класа 150#, PTFE, Богородица, Тефлон, Бела (Пакување од 5)

Фунта Печат CRG7530.1800.125.150X5 7530 Прстен Заптивка, 18 Цевка Големина, 1/8 Дебела, Притисок Класа 150, PTFE, Богородица, Тефлон,

DEN 22586.16

Количина на стоки
Достапно

Вие ќе добиете максимална ефикасност од нашите заптивка материјали кога ќе ги користат нашите заптивка инсталација постапка. [1] чисти и ја испита прирабници, површина или делови кои бараат заптивка. 2] чисти или да го замени вашиот завртки, навртки тоа е да се спореди со ултра-висок молекуларна тежина полиетилен исклучително висока најголемиот дел resistivity го прави идеален материјал за fabricating долг живот electrets.

Карактеристики на понудата

Слични понуди