.

.

Сончогледово Ѕид Налепници со 3D Пеперутка Ѕид Оркестарот Налепници 39 КОМПЈУТЕРИ Цвеќиња Ѕид Decals Злато 3D Пеперутка Отстранлив Mural Налепници Ѕид Оркестарот Decals за Д?

Сончогледово Ѕид Налепници со 3D Пеперутка Ѕид Оркестарот Налепници 39 КОМПЈУТЕРИ Цвеќиња Ѕид Decals Злато 3D Пеперутка Отстранлив

DEN 287.76

Количина на стоки
Достапно

Пакетот Вклучува : ќе добиете вкупно 39pcs пролет лето ѕид налепница, 22 парчиња сончоглед ѕид налепница со 5 парчиња пеперутка decals. 12 парчиња 3 големини злато 3 D пеперутка метален вол налепници.Моралните на Убавината : Совршен за DIY проекти.На сончогледово претставува Убави, романтични, задоволство, среќа, мир, надеж, топлина, која донесе боја и животот во својата соба без да се расправаме на сликање и за чистење.Тие, исто така може да се користи за Велигден, Ден на Мајката и пролет или лето декорација.Голема Количина Сончоглед Налепници : Безбеден и не-токсични.ПВЦ материјал дава сончоглед спална соба оркестарот, предностите од водоотпорен и прилично без исчезнува, брчки, или пилинг, направи погодна за внатрешна и надворешна употреба. 3 D пеперутка ѕид decors се направени од метални текстура хартија со ласерската технологија.Лесен за Употреба и Чистење : Отстранлив сончоглед налепница е прецизност ласерски сече, па треба само да ја раскинам исклучите кога го користите.И тоа не ќе имате било какви остатоци, така што не треба да се грижите за објавување тоа е погрешно кога ќе го користите.Широко се Користи : Цвет пеперутки ѕид decals и живописни 3 D шупливи-out дизајн пеперутка налепници со атрактивен дизајн и живописни жолта боја, совршен за бебе соба, спална соба, дневна соба, кујна, бања, чаша вода, компјутер, куфер, мебел, итн.Пејст на мазни површини, како прозорецот, ѕид, на врата, прашина отпадоци и мебел, лесно создавање на една убава соба за вас.Поставен Ѕид Уметност Декорација : Сончогледово на 4 големини и пеперутка 8 големини се создаде шармантна ѕид уметност декорација за вас во различни големини.Изгледот на главното жолта боја носи чувство на сонце и интегритет.Опис Сончоглед Ѕид Decals Со 3 D Злато Пеперутка Ѕид Оркестарот Налепници за Спалната соба / Дневна соба Спецификација Предмет Тип : Отстранлив Ѕид Decal Материјал : Пвц и хартија Модел : DIY Ѕид Уметност Декорација Материјали Пакет Содржина : Еден сет содржи 22 парчиња сончоглед ѕид налепница со 5 парчиња пеперутка decals. 12 парчиња 3 големини злато 3 D пеперутка метален вол налепници.Answer : ___________________________ Note : 1.Ако ви се заглавени на површината на стакло или керамички плочки, бидејќи неговата материјал е мазна, стап со чиста крпа пред дрво сува, полесно е да залепите, и израмнување ефект е подобро; 2.Некои поголеми шема паста, срамнети со земја откако не може да биде малку меур, тогаш можете да го користите стружење картичка за да ја отстраните меур или со врвот на мал меур може да биде прекината и ги избриша рамен, нема да влијае на севкупниот ефект ставете;. 3.Ако ѕидот ставете влажни, стареењето, или само четка нова боја, ставете може да предизвика ѕидот паста автоматски, да падне, или може да предизвика ѕидот пилинг, можете да го користите фен за коса топол воздух за да ја сушете ѕид или боја површината volatilization за период од време после паста, но ефектот може да бидат различни, па ве молиме клиенти внимателно изберете паста позиција; 4.Ако не сте внимателни да се стави на ѕидот паста во погрешна позиција, можете да користите мал нож да нежно подигнете го аголот на ѕидот паста и солза го исклучите, а потоа повторно да го испуштите.Овој производ може да се употребуваат во нормални услови, додека тоа не е уништена; 5.На typesetting големина на DIY серија производи е тесна, можете да им дадете да игра за да се неограничена креативност, слободен комбинација и уредување на облик и положба, можете да го користите ножици да се намали на моделот, се сече на моделот, се обрне внимание да не се оштети шема.

Карактеристики на понудата

Слични понуди