.

.

M I 3 Компјутери DIY Хрчак Тунелот Надворешната Цевка Затка Plug Крајот Капа Интерфејс Фитинг Кафез Одбивни Додатоци со Вентилирачки Дупки за Хрчак Играчка Кафез Тунел?

M I 3 Компјутери DIY Хрчак Тунелот Надворешната Цевка Затка Plug Крајот Капа Интерфејс Фитинг Кафез Одбивни Додатоци со Вентилирачки

DEN 189.36

Количина на стоки
Достапно

Овој производ може да се ослободи вашето време,а вие не мора да се грижите за бебето хрчак работи надвор од тунелот и не се изгубат.Тоа може ефикасно да се намали можноста на вашето бебе хрчак добивање на изгубени на отворено.Тунелот играчка интерфејс приклучокот,пластичен материјал,здрав,може да се користи за хрчак бебиња,но исто така и за малиот еж домашни миленици.Тоа може да се користи во надворешната цевка кафез или хрчак тунелот.На хрчак тунелот приклучокот е да се заштити вашето бебе хрчак од трчање надвор од тунелот и предизвикува загуба.Description The надворешен интерфејс plug на хрчак кафез цевка е изработен од пластика,која е силен и издржлив.Малата дупка дизајн на интерфејс покрие може ефективно вашето бебе хрчак од тоа да биде лишен од кислород во тунелот.Може да се користи во затворени простории или на отворено.И погоден за хрчаци,верверички,hedgehogs,гвинеја свињи и други мали домашни миленици.Карактеристики-Боја : Случајни боја-Материјал : Пластика.-Големина : 5.00 X5.00 X5.00cm;1.97 X1.97 X1.97inch-Тунел играчка интерфејс приклучокот,пластичен материјал,здрав,може да се користи за хрчак бебиња,но исто така и за малиот еж миленици.-Тоа може да се користи во надворешната цевка кафез или хрчак тунел.-Овој производ може да се ослободи вашето време,и вие не мора да се грижите за бебето хрчак работи надвор од тунелот и не се изгубат.-На хрчак тунелот приклучокот е да се заштити вашето бебе хрчак од трчање надвор од тунелот и предизвикува загуба.-Тоа може ефикасно да се намали можноста на вашето бебе хрчак добивање на изгубени на отворено.Пакет Including3 x хрчак цевка plugs Dear Купувачот : Овој производ, обично се спроведуваат во рок од 7-15 дена и се врати безусловно во рок од 30 дена.Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас, ви благодариме!Ако не знаете што подарок да им даде на вашата пријателка, пријател, љубовник, соученичка на наставниците, девојка, можете да пребарувате на нашиот бренд да го најдете, ако им даде на тоа да некој како подарок, ве молиме контактирајте ме и јас ќе брод за вас во подарок пакување.

Карактеристики на понудата

Слични понуди