.

.

Cffdoijsq Воздух Овлажнител, Ѕвезденото Небо Проектор LED Светилка Ноќ Светлина USB Напојува Месечината Светлина со Овлажнител за Домашна Декорација Магла Празнење

Cffdoijsq Воздух Овлажнител, Ѕвезденото Небо Проектор LED Светилка Ноќ Светлина USB Напојува Месечината Светлина со Овлажнител за

DEN 431.76

Количина на стоки
Достапно

◆ Обезбеди траен покриеност за вашиот дом, канцеларија, и ученичкиот дом : безбедно да се користи и нечујно : нашата соба овлажнител е речиси нечујно, и безбедно да се користи во спалната соба. ▲ Направени од високо - квалитетна ABS материјал, долготраен. ▲ Топло лето, клима уред може да се направи затворен исуши, овој производ може да влажен воздух, подобро да се грижат вас и вашето семејство. ▲ Проекција атмосфера ламба, се направи повеќе романтична ноќ. ▲ Во 500ml вода резервоарот ќе влогови што во текот на ноќта.Материјал : ABS+ PS пластични + силикони+ електронски components Color : Silver Size : 135*135*115mm Напон текст : DC5 V Работат на струјата : Светло 400 MA / Спреј 400 MA Работна сила : Светло 2 W / Спреј 2 W резервоарот за Вода капацитет : 500 ML Спреј вода волумен : 45 ML/Х.

Карактеристики на понудата

Слични понуди