.

.

Colcolo 3 Парчиња 300g Тврд Восок Грав Отстранување на Влакна Depilatory Бикини Восок

Colcolo 3 Парчиња 300g Тврд Восок Грав Отстранување на Влакна Depilatory Бикини Восок

DEN 2222.40

Количина на стоки
Достапно

Не ленти или пред восок од нафта потребно.Природни Состојки, кожата пријателски восок, без хемиски акција на кожата.Одлична контрола на силна & тврдоглав косите, за бикини & underarm.Полно тело, коса смена, отстранување на влакна на нозете, пазувите, бикини работ област, градите, грбот, лицето, и без ленти потребен.Материјал : Восок Грав.Можете да направите depolatory дома сами да ги зачувате вашите пари и време или салон за употреба.Опис : - Одлична контрола на силна & тврдоглав косите, за бикини & underarm. - Со полно тело, коса смена, отстранување на влакна на нозете, пазувите, бикини работ област, градите, грбот, лицето, и без ленти потребен. - Не ленти или пред восок од нафта потребно.Природни Состојки, кожата пријателски восок, без хемиски акција на кожата. - Можете да направите depolatory дома сами да ги зачувате вашите пари и време или салон за употреба.Спецификација : - Материјал : Восок Грав - Тежина : 100g/Торба Вкупно 300g - Компонента : Лаванда, Алое, Violet Size Табела : Големина : прибл. 12x18.5x0.5cm/ 4.7x7.3x0.2inch Package Вклучува : 3 Кеси Depilatory Восок Грав.

Карактеристики на понудата

Слични понуди