.

.

Uxcell 2 Парче Фризура DIY Еластична Жените конска опашка на Носителите на Косата Бенд, Виолетова, 0.02 Фунти

Uxcell 2 Парче Фризура DIY Еластична Жените конска опашка на Носителите на Косата Бенд, Виолетова, 0.02 Фунти

DEN 191.76

Количина на стоки
Достапно

Име На Производ : Губење На Бендот; Материјал : Гума, Руно, Пластични.Боја : Виолетова; Дијаметар (Не Водат) : 6cm/ 2.3".Дебелина (Не Водат) : 17cm/6.7".Тежина : 9g.Пакет Содржина : - 2 x Коса Бенд.Можете да ги користите коса бенд за да ги организирате вашите коса, тоа може да ви помогне да ја заштитите вашата коса и, исто така може да додадете и одличен изглед.Тоа може да ви помогне да се одржи вашата коса погодно кога во топли денови, удобен за носење.Едноставен изглед кој бидете сигурни дека ќе се допаѓа многу, модерен коса обрачот како косата додаток, одличен подарок за дама.

Карактеристики на понудата

Слични понуди