.

.

TSC 35-R058090-24CE Стандард Смола Лента, 2.28 x 295', 1/2 Основни ОРГАНИЗАЦИИ за TTP-225, TTP-323 Термички Баркод Етикета Печатач (Пакување од 48)

TSC 35-R058090-24CE Стандард Смола Лента, 2.28 x 295', 1/2 Основни ОРГАНИЗАЦИИ за TTP-225, TTP-323 Термички Баркод Етикета Печатач

DEN 4695.84

Количина на стоки
Достапно

Вистински TSC Термички Трансфер Панделка.SRE - TSC Стандард Смола.Одлична механичка отпорност, Вклучувајќи триење и нула.Широка адаптабилност на широк спектар на филмски материјал.Поддржува високо печати брзина.TSC 35-R058090-24 CE ќе ги задоволи потребите на вашата етикета печатење application.By користејќи Вистински TSC Термички Трансфер Панделки ќе биде обезбедена доследна, премиум квалитет и перформанси оптимизирани иако вашиот TSC печатач.Мастило обезбедува одличен квалитет на печатење на стандард и скала бар-кодови, многу мал текст, големи знаци и логоа.Печати брзина од 8 инчи во секунда или поголема се поддржани и произведе јасни, јасно печатени етикети во секое време.

Карактеристики на понудата

Слични понуди