.

.

Косата Нијансирање Сад, Боење, Чешел Косата Боење Алатка Поставите Лесно Да се Сфати Коса Четка за Боење Коса Боење Алатка Силикони за Салон за Семејствата

Косата Нијансирање Сад, Боење, Чешел Косата Боење Алатка Поставите Лесно Да се Сфати Коса Четка за Боење Коса Боење Алатка Силикони

DEN 760.80

Количина на стоки
Достапно

Во согласност со ергономски дизајн, рачката на четка и чешел се лесни за контрола и да работат.Збир на косата боење алатки се достапни за користење, која вклучува клипови, четка за боење, боење, чешел и сл., ги исполни вашите различни потреби.Направени од високо‑квалитет со силиконска, има добри киселина и алкално отпор и е на кожата.Боење сад се користи за чување и мешање на бои, многу практичен за употреба.Погоден за оние кои сакаат да боја на косата, исто така, погодни за семејства или професионалци.Функција : 1. Погоден за оние кои сакаат да боја на косата, исто така, погодни за семејства или професионалци.2. Направени од високо‑квалитет со силиконска, има добри киселина и алкално отпор и е на кожата.3. Боење сад се користи за чување и мешање на бои, многу практичен за употреба.4. Во согласност со ергономски дизајн, рачката на четка и чешел се лесни за контрола и да работат.5. Збир на косата боење алатки се достапни за користење, која вклучува клипови, четка за боење, боење, чешел и сл., ги исполни вашите различни потреби.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Коса Боја Kit Material : Силикони + ABSPurpose : Многу практични и корисни алатки за боење на косата во козметички салони и салони за коса Пакет Листата : 6 x Clip2 x Боење Brush1 x Боење Comb1 x Моменти Hat1 x Капчиња Hook1 x Боење Bowl2 x Earcap.

Карактеристики на понудата

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Hair Dye Kit
Material:
Silicone + ABS
Purpose:
Very practical and useful tools for hair dyeing in beauty salons and hair salons
Package List:
6 x Clip :
2 x Dyeing Brush :
1 x Dyeing Comb :
1 x Highlights Hat :
1 x Crochet Hook :
1 x Dyeing Bowl :
2 x Earcap :

Слични понуди