.

.

CHAJIJIAO Ултра Тенок Случај за Huawei Колега 30 Вистинска Кожа Smart Shckproof Хоризонтална Флип Случај Телефон Задниот Капак (Боја : Сина)

CHAJIJIAO Ултра Тенок Случај за Huawei Колега 30 Вистинска Кожа Smart Shckproof Хоризонтална Флип Случај Телефон Задниот Капак (Боја

DEN 240.00

Количина на стоки
Достапно

1. Случај за smartphone - вклучете го вашиот уред под целосна заштита. 2. Тенок и преносни - совршено се вклопуваат за вашиот уред додека додавање на само 5 милиметри на дебелината. 3. Користење на еколошки материјал, потрајни - на предната маска е прашина-доказ, додека задниот поклопец е капка-отпорни и тешко е да се валкани. 4. Синтетички надворешноста и мазна внатрешност се обезбеди сеопфатна заштита за вашиот мобилен телефон.За Huawei Колега 30 Вистинска Кожа Smart Shckproof Хоризонтална Флип Случај.Лесен пристап до сите контроли и карактеристики; Совршен cutouts за звучници, камера и други ports1. На симетрични линија ги дели на патеката дизајн, и доби сигнал е добро.2. Едноставно, удобно и лесно да се носат.3. Тоа може целосно да се заштити опремата од нормално гребнатини, нечистотија, кинење и триење.4. Сите копчиња и пристаништа се лесен за пристап.5. Има добри перформанси и може да се користи за долго време.

Карактеристики на понудата

Слични понуди