.

.

J&D Armband Компатибилен за LG G8X ThinQ/V50 ThinQ (5G)/V35 ThinQ/V20/LG Сомот Armband, Спортски Armband со Клучните Носителот Слот и Слушалка Конекција, Црна

J&D Armband Компатибилен за LG G8X ThinQ/V50 ThinQ (5G)/V35 ThinQ/V20/LG Сомот Armband, Спортски Armband со Клучните Носителот Слот

DEN 349.92

Количина на стоки
Достапно

Премиум квалитет armband компатибилни на вашиот телефон кој што нема да има никакви распаѓа прашање.Прилагодливи рака fastens на телефон на вашата рака безбедно.Допирни екран го прави лесен за ракување со вашиот телефон преку armband.Достапни за слушалка; компатибилен со LG G8 X Thin Q/LG V50 Thin Q (5 G)/LG V35 Thin Q/LG V20/LG Кадифе.Следете го Вашето Срце - Порака на Вашите Раце Се Подготвени да си Одат.Шарени Armband, Шарени Живот.Живеат со Модата.Како можам да Знам дали Овој Armband е Погодна за Мојот Телефон?.Имаме Различни Пливање за да го Изберете.Следете го Вашето Срце - Порака на Вашите Раце Се Подготвени да си Одат.

Карактеристики на понудата

Слични понуди