.

.

WLIVE Салон со 8 Фиоки, Ткаенина Салон за Спалната соба, Ходникот, Расадник, Entryway, Плакари, Здрав Метална Рамка, Дрво Tabletop, Лесно се Повлече Рачка, Сива

WLIVE Салон со 8 Фиоки, Ткаенина Салон за Спалната соба, Ходникот, Расадник, Entryway, Плакари, Здрав Метална Рамка, Дрво Tabletop,

DEN 1403.76

Количина на стоки
Достапно

Мултифункционален Складирање Кула : Оваа ткаенина салон е идеален за секаде каде што сакате да ги задржите нередот под контрола, како на пример спалната соба, расадник, плакар, entryway, ученичкиот дом, дневна соба, и совршено се совпаѓа со други WLIVE dressers.Пространа Простор за Складирање : салон за спална соба има 8 длабоко фиоки кои се пространа и да се обезбеди бескрајни организациски можности.Дрво врвот е одлично за поставување на често користени предмети, имајќи ги во вашиот дофат.Цврсти и Издржливи : Силна челична рамка, дрвена врвни и високо-одделение не-плетени ткаенини понуда стабилна поддршка и да се обезбеди години на употреба.Високи салон има анти-ѓубрето додатоци за да се спречат инциденти. 8 Фиока Градите : двојно салон карактеристики домот лесен-за-се повлече рачки, водоотпорен дрвени врвот и 4 прилагодливи нозе што може да се заштити подот од гребнатини.Прилагодливи нозе се, исто така, наменета за нерамна подлога.Целокупната Димензии : складирање фиока единица мерки 31.5" L x 11,8" W x 37" H. градите на фиоки доаѓа со детални упатства и алатки потребни за инсталација; собранието видеото се подигнати за вашиот референца.

Карактеристики на понудата

Слични понуди