.

.

Екран Заштитник Foils за 2022 Хонда Граѓански 11 Генерација на Навигациски Приказ 9H Цврстина Анти-Експлозија & Нула HD Јасно GPS LCD екран на Допир Заштитна Фолија за Навигац

Екран Заштитник Foils за 2022 Хонда Граѓански 11 Генерација на Навигациски Приказ 9H Цврстина Анти-Експлозија & Нула HD Јасно GPS

DEN 444.48

Количина на стоки
Достапно

√ НАМАЛИ ТОКМУ Ексклузивен дизајн за 2022 Граѓански 11 Генерација Екран, Нема потреба да се намали на рабовите,100% компатибилен со Центарот за Контрола на Допир. √ СУПЕРИОРЕН ЗАШТИТА ФУНКЦИЈА 9 H Цврстина Калено Стакло Заштитник ви даде подобро чувство на допир, Анти-Нула отпорни, Анти-експлозија и Шок-отпорни. √ ОДРЖИТЕ ВАШИОТ ЕКРАН СОСЕМА НОВ Помешани со oleophobic обвивка, заштита на вашиот екран далеку од нафта и вода, Едноставно да го избрише тоа со микрофибер крпа и вие не мора да го прават тоа секој ден. √ ЛЕСНО INSTALLATIAN & ОТСТРАНИ заштитник доаѓа со автоматска адсорпција карактеристики кога инсталирате,само ја исчистите екранот и да го усогласи заштитник пред неа, и отстрани тоа само како телефонот заштитник. √ ОСТРИ И ЈАСНИ ВИЗУЕЛНИОТ.Инсталирање на екранот на поклопецот не ќе влијае на бојата, иконата за големина на екранот на допир и можностите на вашиот GPS екранот.Тоа само ќе го задржи безбеден од прашина, гребнатини, масло, вода и отпечатоци од прсти, итн. 2022 Граѓански 11 Генерација Екран Стакло Заштитник Кој вид на Заштитник треба да се избере?Ако сакате да заштитник за вашата Навигација, Со Калено Стакло заштитник е вашиот прв избор : 1.9 H Цврстина ќе заштитник на вашиот екран од нула, да се загрози, да Обезбеди сеопфатна заштита 2.Oleophobic Слој ќе се одвратат масло лево од вашиот отпечатоци од прсти, лесно да се избрише и да ја задржите вашиот екран сосема нов 3.0.26 mm Дебелина обезбедува подобро мазна допирање чувство, во исто време, се врати на боја на екран 4.2.5 D Лак Работ намали веројатноста на скршен екран 5.Автоматско Апсорпција се направи на инсталацијата полесно, само треба мека прст допрете за да се заврши тоа Зошто можете да изберете SKTU Стакло Заштитник? 1.Ние строго го контролираат секој производство линк, Од изберете материјал да се направи стакло заштитник, Нема грешки се дозволени. 2.Ние си имаме свој R&D персонал да се соберат најмногу точни податоци. 3.Ние ги користиме на премиум квалитет на стакло и лепак за да се обезбеди заштитник за квалитет 4.Ние секогаш го стави прв на клиентите задоволство, обидете се нашите најдобри за решавање на клиентите било каков проблем.Пакет се Вклучени 1 X Навигација со Екран Заштитник 1 X Инсталација Помошни Алатки(Пластични Морон*1,Сува Избрише*1,Влажни Избрише*1,Микро-Влакна Текстил*1) Совети : Бидете сигурни дека вашиот екран е оригинален, не собраа Пред инсталацијата, pls усогласување на екранот првиот Pls се јавите на продавачот,ако не сте задоволни со производот, Тоа е подобро да додадете опишан проблемот и слики, ние ќе ви ги даде најдобрите резолуција во рок од 24 часа.

Карактеристики на понудата

Слични понуди